Urząd Gminy Zambrów

Dotyczy projektu „Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na terenie gminy Zambrów – II edycja”

Podczas prac członków Komisji Konkursowej opiniującej złożone wnioski w ramach otwartego naboru do projektu „Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na terenie gminy Zambrów – II edycja”  ustalono listy osób zakwalifikowanych do projektu.

Uczestnicy projektu, którzy znaleźli się na liście rezerwowej nadal mogą liczyć na podpisanie umowy i udział w projekcie.  

Informujemy, że najszybciej jak jest to możliwe lista podstawowa uczestników zostanie rozszerzona o kolejnych uczestników z listy rezerwowej. Będzie to możliwe, jeśli wybór najkorzystniejszej oferty cenowej na rynku przez Grantobiorców, spowoduje powstanie oszczędności w budżecie.

Gmina zawnioskowała o zmiany w realizacji projektu, co pozwoli na podpisanie umów z osobami, które złożyły wnioski i są na liście rezerwowej.

Osoby zakwalifikowane na listę podstawową proszone są o dostarczenie do urzędu osobiście lub  emilowo   anna.kadlubowska@ugzambrow.pl  poniżej wskazanych danych:

  • 3 ofert (na formularzu) wykonania każdej  instalacji do  pokoju nr 6 lub kontakt z inspektorem nadzoru;
  • do podpisania umowy: PESEL, nr dowodu, wskazanie kto wydał dowód osobisty.

Umowy będą podpisywane niezwłocznie.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2021-11-29 22:34 Autor: Anna Kadłubowska Data publikacji: 2021-11-29 22:34 Osoba udostępniająca na stronie: Mariusz Kulesza Data ostatniej modyfikacji: 2022-01-04 Osoba modyfikująca: Mariusz Kulesza
Data stworzenia : 2018-01-19 14:12 Autor : ugzambrow Data publikacji : 2018-01-19 14:12 Osoba udostępniająca na stronie : Data ostatniej modyfikacji : 2021-03-31 13:54 Osoba modyfikująca : Mariusz Kulesza